Katalog

28 yıldır, müşterilerimizin otomasyon konusundaki ürün ve hizmet beklentilerini sürekli iyileşen performansımızla, düşük maliyete, hatasız ve zamanında karşılıyoruz.

RECHNER, ELOBAU ve NÖDİNG gibi markaların mümessilliğinin yanı sıra, FİNDER, FLUKE, EBMPAPST gibi markaların da bayiliğini yapıyoruz.

Almanya ve İtalya'da bulunan merkez ofislerimiz sayesinde Türkiye’de mümessili olmayan markaların ürünlerini de hızla tedarik ediyor ve her ay en az bir defa sevkıyat yapıyoruz.

İsmimizin bizlere verdiği sorumlulukla, müşterilerimize güven vererek, 2017 yılında 400’den fazla firma ile çalıştık. Türkiye'nin önde gelen markalarına tedarikçi olarak hizmet vermekteyiz.


VİZYONUMUZ

Geniş ürün portföyü, yılların tecrübesi ve teknik uzman kadrosu ile her türlü uygulamaya çözüm sunmaktadır. İlkemiz kalite ve güvendir….


HEDEFİMİZ

İç ve dış müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini sürekli iyileşen performansımızla düşük maliyete, hatasız ve zamanında karşılamaktır. Bunu yaparken işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma konularına büyük önem veririz. Hedefimiz çalışanlarımıza ve toplumumuza güvenli, sağlıklı iş ve yaşam ortamı sağlamaktır.